image

as

ACARMAKSAN

Turkey

ACARMAKSAN

6 yıllık üretim tecrübemizi ve yüksek üretim teknolojimizi, Türk tarımının gelişmesinde, ilerlemesinde ve teknoloji ile buluşmasında bizimde katkımız olacağı düşüncesi ile 2009 yılında ACAR-MAK-SAN isimli firmamızla faaliyete başlamıştır. Yeni firmamızda Drip Time markası ile Sulama sistemleri, ACR Filter markası ile Filtrasyon sistemleri ve Flower markası adı altında Tarım makineleri TS EN ISO 9001 : 2008 Kalite Standartına uygun olarak üretmekteyiz.

ACARLAZER

Turkey

ACARLAZER

ACARSAN’ ın bilgi birikimi ve üstün hizmet anlayışı sonucu, müşteri pörtföyünü genişletmek, fason lazer kesim eksikliğini gidermek ve daha kapsamlı hizmet verebilmek amacı ile 2004 yılında kurulan grubumuzun ikinci firması olan ACAR LAZER Mersin’ de hizmet vermektedir.

ACARMAKSAN DOO

Uzbekistan

ACARMAKSAN DOO

Özbekistan’ın Semerkand kentinde başta sulama filtre imalataı ve metal ekipman imalatı yapmak, montaj üretimler gerçekletirmek üzere bir tesis kurulmuş ve tesis Acarmaksan tecrübesnin verdiği kolaylıkla hızlı bir şekilde üretime geçmiştir. Tesis bulunduğu sektör itibariyle bölgesinin en donanımlı tesis konumundadır.

Acarmaksan

Kaliteli, Teknolojik ve Garantili ürünler

Acarmaksan olarak , yüksek üretim teknolojimiz ile Türk tarımının gelişimine katkı sağlayan, bölgemizin,ülkemizin ve diğer ülkelerin ihtiyaç duyduğu tarımsal sulama filtre sistemleri üreten köklü bir kuruluşuz.

Kaliteli, Teknolojik ve Garantili ürünler, yedek parça temini, yerinde ve uzaktan hızlı servis, geniş bayi ağı,yerinde eğitim ve eğitim dökümanları, %100 müşteri memnuniyeti.

Acarmaksan

Neler Yapıyoruz?

Tarımsal Sulama Filtre Sistemleri

Akarsu,nehir,göl,havuz veya yer altı sularının tarımsal amaçlı olarak kullanılmasında, suda bulunabilecek katı maddeleri, tortuyu, yosunları ve diğer partikülleri temizlemek için Sulama Filtre Sistemleri üretmekteyiz.

Gübreleme Sistemleri

Tarımsal Sulama ve Filtre Sistemleri ile beraber kullanabileceğiniz gübre tankı,gübreleme aparatları ile gübreleme sistemleri ile üretiyoruz.

Hidrolik Vanalar

Tarımsal Sulama, Yangın Söndürme, Endüstriyel Sistemlerde kullanılan ve basınç,debi ve su seviyesinin kontrolünü sağlamak amacıyla dizayn edilen hidrolik vanaların üretimini yapmaktayız.

Endüstriyel Filtreleme

Sulama suyundan atık yönetimine kadar çeşitli uygulamalarda kullanılır. Verimliliği artırır ve ürün kalitesini iyileştirir, böylece sürdürülebilir tarımı destekler.

as

3

Firma

100%

Müşteri Memnuniyeti

30

Yıllık Deneyim

Acarmaksan Makina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in velit dolor. Vivamus gravida, neque nec interdum cursus, erat ligula. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

İncele
06.09.2023

Acarmaksan Makina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in velit dolor. Vivamus gravida, neque nec interdum cursus, erat ligula. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

İncele
06.09.2023
İletişim Bilgileri

Acarmaksan Makina

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:20 Akdeniz / MERSİN

Telefon : +90 (324) 221 38 96 Pbx

Mail : info@acarmaksan.com

Çalışma Saatleri: Pts-Cts / 08:00 - 18:00