Türkçe English
HAKKIMIZDA


Firmamız, 1994 yılında ACARSAN Makine olarak Mersin' de faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan günümüze yurt içi ve yurt dışı sanayi endüstriyel tesislerin (otomotiv, narenciye, cam fabrikaları, çimento, kimyasal, petrol rafine, inşaat makine, hububat eleme, narenciye paketleme vs.) ihtiyac duyduğu makine yedek parça imalatlarını gerçekleştirmiştir.

ACARSAN' ın bilgi birikimi ve üstün hizmet anlayışı sonucu, müşteri pörtföyünü genişletmek, fason lazer kesim eksikliğini gidermek ve daha kapsamlı hizmet verebilmek amacı ile 2004 yılında geubumuzun ikinci firması olan ACAR LAZER Mersin' de hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca 2005 yılında ise ikinci lazer sac kesim tazgahı ile Adana şubesini oluşturmuştur.

Bölgenin teknolojik yatırımında yeni bir soluk olan ACAR LAZER, kapasitesinin büyük bir kısmını imalatcıların ihtiyac duyduğu sac ürünlerinin imalatına ( kesme, bükme, kaynak, elektrostatik boya vb.) ayırmuştır. Bunun yanısıra, bölgemiz ve çevre illerin otomotiv sektöründe ihtiyac duyduğu mamül ve yarı mamül imalatlarını da gerçekleştirmektedir.

16 yıllık üretim tecrübemizi ve yüksek üretim teknolojimizi, Türk tarımının gelişmesinde, ilerlemesinde ve teknoloji ile buluşmasında bizimde katkımız olacağı düşüncesi ile 2009 yılında ACAR-MAK-SAN isimli firmamızla faaliyete başlamıştır. Yeni firmamızda Drip Time markası ile Sulama sistemleri, ACR Filter markası ile Filtrasyon sistemleri ve Flower markası adı altında Tarım makineleri TS EN ISO 9001 : 2008 Kalite Standartına uygun olarak üretmekteyiz.

Bugün itibariyle Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2 arazi üzerine kurulu 6.000 m2 kapalı alanda, Adana' daki şubemiz ise 400 m2 kapalı alana kurulu olan tesisimizde, deneyimli teknik personelimizle teknolojinin en son imkanlarını kullanarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.ANASAYFA | HAKKIMIZDA | UYGULAMALAR | KALİTE POLİTİKAMIZ | İLETİŞİM | E-KATALOG